PAYKASA CARD

Online ödemelerde kullanılabilen güvenli ve kolay bir kullanıma sahip Paykasa Card günümüzün ihtiyaçlarına uygun bir sistemdir. Bu alanda geliştirilen ve  ” elektronik para ” olarak da adlandırılan paykasa card ön ödemeli kart sistemidir.

Günümüz teknolojisinde online alışveriş büyük bir öneme sahiptir. İnternet kullanıcıları dükkan dükkan dolaşmak yerine artık alışverişlerini internetten online olarak yapmayı tercih ediyorlar. İnternetten yapılan alışverişlerde bazen güvenlik sorunları vb. sorunlar çıkabiliyor. Buna karşı gün geçtikçe daha güvenli ve kullanımı kolay olan ödeme seçenekleri geliştiriliyor. Geliştirilen bu ödeme yöntemlerinden biri ise Paykasa Card tır.
Paykasa satın al16 haneden oluşan sanal bir pin kodu şeklinde üretilen Paykasa card ; 10€, 15€, 20€, 25€, 30€, 40€, 50€, 60€, 100€, 200€ ve katları şeklinde oluşturulmuş elektronik para birimidir. Pin kodu yüksek güvenlik önlemleriyle şifrelenmiş ve kesinlikli kişisel bir bilgi içermeyen sanal bir üründür. Paykasa card online alışveriş siteleri, oyunlar, mobil uygulamalar gibi daha birçok platformda sizlere hızlı, güvenli ve kolay bir alışveriş imkanı sunan bir ödeme şeklidir.

Neden Paykasa Card Kullanmalısınız ?

  • Paykasa card %100 güvenlidir ve şifrelenmiş pin kodları ile ödemenizi yaparsınız.
  • Kişisel veya finansal herhangi bir bilginizi içeren bir yapıya sahip değildir.
  • Yurt dışına yapılacak ödemelerinizde kullanabilirsiniz.
  • Yapısı gereği size hiç zorlanmadan tüm platformlarda kolay bir şekilde ödeme yapma imkanı sunar.
  • Soyut bir teknoloji olduğundan dolayı çaldırma veya düşürme riskiniz yoktur.
  • Bankalarda olan kesinti veya faiz sistemi bu ödeme yönteminde yoktur.

Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen ” Paykasa Card ” başlıklı makalemizi okuyun.

İstatistik Tablosu

Her geçen gün daha da büyüyen ve popülerliği artan paykasa card kullanıcıları tarafından yapılan geri dönüşlerin hesaplanması sonucu aşağıdaki memnuniyet oranları oluşturulmuştur. Genellikle memnun kalan kullanıcılar sayesinde her gün daha da popülerleşen paykasa card milyonlarca kullanıcıya ulaşan ilk ve tek ön ödemeli kart sistemidir.

Müşteri Memnuniyeti

Ödeme Seçenekleri

Güvenilirlik Düzeyi

Popülerlik Durumu
Önemli
PAYKASA DÖVİZ KURU ÜZERİNDEN İŞLEM GÖRDÜĞÜNDEN DOLAYI HER GEÇEN GÜN FİYATLARDA GÜNCELLEMEYE GİDİLMEKTEDİR. FİYATLAR HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN ” PAYKASA FİYATLARI ” SAYFAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ. EĞER SATIN ALMA İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORSANIZ ” PAYKASA SATIN AL ” BAŞLIKLI MAKALEMİZİ OKUYABİLİRSİNİZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir