Tüm ön ödemeli kartlarda olduğu gibi paykasa kartta döviz kuru üzerinden işlem görmektedir. Bu nedenle döviz kurundaki değişiklikler fiyatlara yansımaktadır. Bu sayfamızı sürekli güncel tutmaya çalışıyoruz fakat döviz kurundaki ani değişimler yüzünden bazı aksaklıklar olabilmektedir. Bu nedenle en doğru fiyat bilgisini Canlı Destek sistemimizden edinebilirsiniz.

Güncel Fiyatı Canlı Destekten İsteyiniz

paykasa 100 euro

10 Yıllık Tecrübe %100 Müşteri Memnuniyeti

Paykasa Kart Bayii  Ön Ödemeli Kart Sistemleri olarak yaklaşık 10 yıldır bu alanda Türkiye’de hizmet veriyoruz. Öncelikli amacımız her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenilirliğini kazanmak olmuştur. Bu nedenle her hizmetimizi sizlerin memnuniyetini kazanmak amacıyla en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz.

Sitemizde yapacağınız paykasa alışverişlerinde sunulan fiyatlar en uygun fiyatlardır. Sizleri memnun edebilmek için komisyonsuz fiyatlar üzerinden paykasa satışlarımızı 7/24 sitemiz üzerinden gerçekleştiriyoruz. Satın alma işlemlerini gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken şey sitemizin sağ alt kısmında bulunan “ Canlı Destek ” bölümümüzle iletişime geçmek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir