Online ödemelerde kullanılabilen güvenli ,hızlı ve kolay bir kullanıma sahip Paykasa günümüzün ihtiyaçlarına uygun bir sistemdir. Bu alanda geliştirilen ve  ” elektronik para ” olarak da adlandırılan paykasa kart ön ödemeli pin kod kart sistemidir.

Günümüz teknolojisinde online alışveriş büyük bir öneme sahiptir. İnternet kullanıcıları dükkan dükkan dolaşmak yerine artık alışverişlerini internetten online anlık olarak yapmayı tercih ediyorlar. İnternetten yapılan alışverişlerde bazen güvenlik sorunları vb. sorunlar çıkabiliyor. Buna karşı gün geçtikçe daha güvenli ve kullanımı kolay olan ödeme seçenekleri geliştiriliyor. Geliştirilen bu ödeme yöntemlerinden biri ise en güveilir ödeme yöntemi olan Paykasa kart tır.

paykasa guvenli odeme

16 haneden oluşan sanal bir pin kodu şeklinde üretilen Paykasa kart ;  15€, 20€, 25€, 30€, 40€, 50€, 60€, 100€, 200€ ve katları şeklinde oluşturulmuş elektronik para birimidir. Pin kodu yüksek güvenlik önlemleriyle şifrelenmiş ve kesinlikli kişisel bir bilgi içermeyen güvenilir  sanal bir üründür. Paykasa online alışveriş siteleri, oyunlar, mobil uygulamalar gibi daha birçok platformda sizlere hızlı, güvenli ve kolay bir alışveriş imkanı sunan bir ön ödeme şeklidir.

NEDEN PAYKASA CARD KULLANMALISINIZ ?

  • Paykasa Kart %100 güvenlidir ve şifrelenmiş pin kodları ile ödemenizi yaparsınız.
  • Kişisel veya finansal herhangi bir bilginizi içeren bir yapıya sahip değildir.
  • Yapısı gereği size hiç zorlanmadan tüm platformlarda kolay bir şekilde ödeme yapma imkanı sunar.
  • Soyut bir teknoloji olduğundan dolayı çaldırma veya düşürme riskiniz yoktur.
  • Bankalarda olan kesinti veya faiz sistemi bu ödeme yönteminde yoktur.

PAYKASA DÖVİZ KURU ÜZERİNDEN İŞLEM GÖRDÜĞÜNDEN DOLAYI HER GEÇEN GÜN FİYATLARDA GÜNCELLEMEYE GİDİLMEKTEDİR. FİYATLAR HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN ” PAYKASA FİYATLARI ” SAYFAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ. EĞER SATIN ALMA İŞLEMLERİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTİYORSANIZ ” PAYKASA SATIN AL ” BAŞLIKLI MAKALEMİZİ HEMEN OKUYABİLİRSİNİZ.

Güncel kur fiyatlarını merkez bankası web sitesinden takip edebilirsiniz. Müşterilerimize en uygun fiyatları sunmak bizim için çok önemli.

E devlet Paykasa Paykasa bozum Paykasa fiyatları Paykwik