Chat with us, powered by LiveChat

      Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular Paykasa’nın Türkiye’deki ” Resmi Satış Sitesi ” olduğumuzdan dolayı kullanıcılar tarafından bizlere günde binlerce soru iletilmektedir. Bizde bu sorulardan en çok sorulanları not alarak cevaplarını internet sitemizde yayınlama kararı aldık. Aşağıdaki sorularda sizlerinde cevabını aradığınız sorular bulunabilir.

sıkça sorulan sorular

Aşağıda cevabını bulamadığınız sorular için” İletişim ” sayfamızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

PAYKASA NEDİR ?

Paykasa 16 haneden oluşan bir sanal pin kodudur. 10 Euro ile başlangıç yapıp 500 Euro’ya kadar çıkan paykasa kodları mevcuttur. Son teknoloji güvenilir bir ön ödemeli kart sistemidir.

PAYKASA KODUNU KİMLER KULLANABİLİR ?

18 yaşını dolduran her kişi paykasa kodunu dilediği platformda kullanabilir. 18 yaş sınırı resmi değildir. Daha genç bireylerin online alışveriş yapma oranı daha düşük olmasından dolayı temsili bir sayıdır.

PAYKASA NERELERDE KULLANILIR ?

Paykasa kodu şuanda binlerce platformda aktif olarak kullanılıyor. Online oyunlar, mobil uygulamalar, facebook oyunları, alışveriş siteleri vb.

birçok platformda paykasa ile ödeme yapabilirsiniz.

NEDEN PAYKASA KULLANMALIYIM ?

Alışverişlerinizde daha güvenli ve kolay ödeme yapmak istiyor ve bilgilerinizin çalınmasını engellemek istiyorsanız paykasa ile ödemelerinizi gerçekleştirmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

PAYKASA KODUNU KAÇ KEZ KULLANABİLİRİM ?

Paykasa tek kullanımlık bir kod değildir. Kod içerisindeki bakiyeyi bitene kadar kullanabilirsiniz. Parça parça paykasa kart kullanım özelliği bulunan paykasa ile birden fazla ödeme yapabilirsiniz.

PAYKASA KULLANMA SÜRESİ VAR MI ?

Paykasa kodunun kullanım süresi 1 yıl olarak belirlenmiştir. Bu süre geliştirici firma tarafından belirlenmiş olup 1 yıl sonunda kullanılmayan paykasa kodları aktifliğini yitirecektir.

PAYKASA KART YASAL MI ?

Paykasa satışları ile ilgili herhangi bir yasal kısıtlama şuanlık bulunmamakla birlikte kullanmada da herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.

Dolandırıcı sitelerden kaynaklı sorunlarda yasal sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle güvenilirsitelerden alışveriş yapın.

PAYKASA KODUNU NASIL TESLİM ALACAĞIM ?

Paykasa kodlarını satın aldıktan sonra teslim almak için canlı destek ekibinin geri dönüşünü beklemeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde paykasa kodunuzsizlere teslim edilecek ve kullanıma açılacaktır.

PAYKASA İLE EK ÜCRET ÖDEMESİ VAR MI ?

Paykasa’nın en büyük avantajlarından biri de hiçbir ek ücretin bulunmamasıdır. Banka kartlarında bulunan hesap işletim ücreti, fatura vb. ek ücretler paykasa da hiçbir şekilde bulunmaz.

YENİDEN YÜKLEME YAPILABİLİR Mİ ?

Paykasa’nın bakiye yükleme seçeneği henüz bulunmamaktadır. Bu nedenle tekrardan paykasa satın almanız gerekmektedir. Güvenilir paykasa satın almak için sitemizi her zaman takip edebilirsiniz.